Skocz do zawartości

Partnerzy

Serwery Gier

sinatraa wkrótce wróci do gry?

BOT Weronika
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu profesjonalna kariera Jaya „sinatry” Wona załamała się. Mistrz świata w Overwatcha, który w ubiegłym roku postanowił przesiąść się na VALORANTA, został bowiem oskarżony o nadużycia seksualne, które znacznie skomplikowały jego sytuację.

overwatch_sinatraa-730x380.jpg CZYTAJ TEŻ:
sinatraa oskarżony o napastowanie seksualne przez byłą partnerkę. Riot zawiesił jego udział w VCT NA Masters

Za owymi oskarżeniami stała była partnerka 21-latka, Cleo „Cle0h” Hernandez, która na potwierdzenie swoich słów opublikowała nie tylko 9-stronnicowy dokument z opisem zdarzeń, ale także liczne zdjęcia oraz nagrania rozmów. – Z ostatniego wpisu opublikowanego przez Cleo wynika, że wspomina nasz związek inaczej niż ja. […] Przepraszam Cleo i przykro mi z powodu tego, jak to wszystko się skończyło, ale nigdy w żaden sposób jej nie zaatakowałem. Jestem w pełni zaangażowany i współpracuję w ramach prowadzonego dochodzenia, udostępniając pełne wersje nagrań audio i wideo, do których Cleo odniosła się w swoim wpisie – bronił się sam Amerykanin. Mimo to jednak został tymczasowo zawieszony zarówno przez Riot Games, jak i reprezentowaną przez siebie organizację, Sentinels.

Od tego czasu sinatraa znacznie ograniczył swoją aktywność w mediach społecznościowych, zaś ostatni wpis z jego Twittera pochodzi z 11 marca. Niewykluczone jednak, że już niedługo utytułowany gracz powróci, a przynajmniej na to wskazywałyby ostatnie wydarzenia. Otóż Won na swoim prywatnym Discordzie publikował już materiały pokazujące, że znowu gra on w VALORANTA. Ponadto zapytany przez fanów o kwestię ponownego przystąpienia do rywalizacji, amerykański strzelec odpowiadał zdawkowym „wkrótce”. Z kolei jego obecna partnerka, Emma „Emmyuh”, zapowiedziała, że niewykluczone, iż 21-latek jeszcze w maju wróci do streamowania.

Sinatraa_shock_overwatch-730x380.jpg CZYTAJ TEŻ:
sinatraa broni się przed zarzutami byłej partnerki. „Wygląda na to, że wspomina nasz związek inaczej niż ja”

Przypomnijmy, że ostatni oficjalny mecz z udziałem sinatry miał miejsce pod koniec lutego, gdy on i jego koledzy polegli z Teamem Envy w finale drugich zamkniętych eliminacji do północnoamerykańskiego VALORANT Masters. Później miejsce zawieszonego zawodnika zajął wypożyczony z Cloud9 Tyson „TenZ” Ngo, który z sukcesami wspomaga ekipę aż do dziś. W tej sytuacji nie wiadomo więc, czy Won po ewentualnym uzyskaniu zezwolenia na powrót do gry znowu przywdzieje barwy Sentinels, czy też będzie musiał poszukać dla siebie nowego zespołu.

Artykuł sinatraa wkrótce wróci do gry? pochodzi z serwisu Cybersport.pl.

Przeczytaj cały wpis