Skocz do zawartości

Partnerzy

Serwery Gier

podanie odrzucone [ ODRZUCONE ] SĘDZIA - przecinek (cs 1.6)

przecinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WYMAGANIA NA SĘDZIEGO

Minimum 16 lat.

Staż na forum 2 tygodnie.

Doświadczenie w grze.

Wymagane 1000h.  - na stemie dopiero 500h, aczkolwiek cs na steamie mam jakos około roku może trochę więcej, ale w cs gram od 8-9 roku życia ( na losowych serwerach tylko, żeby by postrzelać), tak na poważniej od 12 roku życia na ns.

Ortografia i kultura na wysokim poziomie

Status prime. (UBT CS  1.6)

WZÓR;

Twój nick: przecinek

Doświadczenie: UBT miałem okazję być tylko jeden raz na trochę większej sieci, gdzie byłem razem z dwoma innymi ubt-kami. Mimo mojego małego doświadczenia jako UBT, często rozpisywałem demka graczy jako admin, którzy się odwoływali, a jeżeli chodzi o bycie adminem to mam w mojej opinii duże doświadczeni.

Opisz dwa dowolne cheaty: No-recoil - brak odrzutu podczas strzelania jakąkolwiek bronią (duża szkodliwość), ABH - Auto bunny hop, automatyczny bunny hop jedynie przy użyciu klawisza spacji (duża szkodliwość). Speedhack - znacznie szybsze poruszanie się względem zwykłego gracza, zazywczaj działa to przy użyciu LPM na nożu (duża szkodliwość).

Znajomość SOURCEMOD lub AMXX [1-10]: AMXX - 7/10 wzorując się wzorem niżej.

Dlaczego akurat ty?: Jak już wspomniałem, mimo tego, że jako UBT mam małe doświadczenie, to bawiłem się w UBT jako admin serwera, na około 8 rozpisanych demek wszystkie moje b+ były potwierdzone, nawet padło rozpisywać demka jak byłem adminem u @ .:Szwagier:.. Na tej sieci niestety nie ma UBT i musi to robić administracja, a ona ma dużo innych spraw więc w tej kwestii chciałbym odciążyć ową grupę.

Jestem mobilny, mam dużo czasu i dużo chęci, mam wiele wolnych wieczorów więc bez problemu mogę wieczorami mogę zajmować się sprawami odwołań, banów, skarg na graczy itp.  Ponadto mam doświadczenie na swojej skórze z cheatami bo jeszcze 3 lata temu zdarzyło mi się używać różnorakich wspomagaczy. @ daffyy

1 - Nie posiadasz informacji o amxx
2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi
3 - Orientujesz się w amxmodmenu
4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań
5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty
6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend
7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.
Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

Tylko zalogowani użytkownicy widzą zawartość!
  • Lubię to 1

Tylko zalogowani użytkownicy widzą zawartość!
  • Kocham 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.