Skocz do zawartości
Szcześliwy Numerek #8 ×
Plebiscyt Maj ×
Konkurs Miss & Mister Maj 2021 ×

Partnerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:K!EROWNIK

@ OxyMen2

Z jakiej rangi: admin dd2

Na jaką rangę:użytkownika

Powód: Wiele razy ci pisałem , abyś miał szacunek do administracji i do drugiego człowieka. Zastanów się nad swoim zachowaniem.

a więc tak  zacznijmy od tego że napisałeś w degradacji że upominałeś mnie wiele razy. i po 1 upomniałeś mnie raz jeszcze jak byłem na okresie próbnym  jak przeklnołęm przez mikrofon  i powiedziałeś żebym nie przeklinał i pisaliśmy coś dla beki a ty wziołeś to na poważnie i powiedziałeś żebym tak nie robił i to było zaraz a nie że wiele razy

2sprawa dałeś mi degrada tak o se z du*y   po tym jak pisali na grupie że powinni mnie wywalić już dawno z admina. po czym szwagier powiedział ze będziemy wjaśniać to po świętach co i jak zebranie na ts miało być .po3 wziołeś tutaj pod uwagę wszystko z mesenger  co się działo  na grupie  gdzie to  @ sanchez zaczoł wyzywać mnie i wg przywalać się o każde słowo  i wyciąga jakieś stare akcje wyjaśnione  po czym grozi mi że mogę w miche zarobić widzę że jak jest ktoś młodszy to  potrafisz kozaczyć  i wyzywać mnie gdzie to jest karalne  po za tym wtawię niżej wszystkie ss  

po 4  mam szacunek do adminów i da się z nimi pogadać normalnie  (nie którymi) bo np. taka chamskie zachowanie które miało miejsce  ostatnio gdzie wszedłem na ts pogadać było kilka osób i wbiłem mówię siema  odpowiedział tylko mi @ bullet @ Dobry  a reszta która była chamsko uciekła niżej na kanał  i gdzie tez było jak wszedłem i gadali sobie o czymś  i głośno było i nagle cisza i se poszli  niżej jak ja wbiłem więc chamsko to robicie nie pamiętam kto był bo bym go oznaczył tak samo jest też na cs jak wbije czy coś to nie wszystkim  się chcę odpowiedzieć  0 szacunku do człowieka

5.wracając to tego degrada @ OxyMen2 nawet nic do mnie nie odpisałeś  jak ci napisałem na mesengerze wczoraj wieczorem olałeś sobie po prostu to postopiłeś bardzo zle bez żadnych wyjaśnień ani nic  

co do @ sanchez wstwie niżej ss jak traktujesz ludzi i wstawie tylko z mesengera bo z cs usunołem przypdkiem postaram się znaleść 

pozdrawiam czekam na wyjaśnienia @ OxyMen2 

Screenshot_20210418-201349~2.png

Screenshot_20210427-215754.png

Screenshot_20210427-220117.png

• Lubię to 2
Odnośnik do odpowiedzi
Globalny Moderator
Tylko zalogowani użytkownicy widzą zawartość!
  • Lubię to 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.