Skocz do zawartości

Partnerzy

Serwery Gier

Wywiad Patka

Nbaklub
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy wywiad został przeprowadzony z @ Patka323232

Redaktor: @ Nbaklub

[Nbaklub] Hej! Jako, że wyraziłeś chęć do pogawędki to zaczynamy! Na początek powiedz nam coś o sobie. Jak masz na imię, ile lat oraz skąd pochodzisz?

[Patka] Nazywam się Patrycja mam 17 lat jestem z małopolski

[Nbaklub] W którym miejscu województwo mieszkasz?

[Patka] Okolice oswiecimia

[Nbaklub] I jak Ci się mieszka?

[Patka] Zajebiscie xD

[Nbaklub]A jak sprawy z covidem? Wiadomo sytuacja w małopolsce jest nieciekawa. Uważasz na to gdzie chodzisz czy masz wywalone?

[Patka] Żyje się raz wiec w sumie wywalone ale bez przesady

[Nbaklub] Dużo zakażeń jest w twojej okolicy?

[Patka]Nie wiem nawet. Chyba nie

[Nbaklub] Grasz w klubie piłkarskim opowiedz trochę o tym

[Patka] Taaak należę do klubu. Gram już sporo czasu , w grudniu skręciłam kostkę na sparingu i miałam trochę przerwy , ale ja się nie dam lecę do przodu 😄 Obostrzenia trochę ograniczają regularność treningów ale w ogrodku zawsze tez można coś poćwiczyć

[Nbaklub] Skąd takie zamiłowanie? Piłka nożna raczej nie jest zbyt popularnym sportem wśród kobiet/dziewczyn

[Patka] Ogólnie całe życie interesuje się sportem. Wyjeżdżałam na zawody,gdzie mieliśmy naprawdę dobre osiągnięcia ,5 lat trenowałam siatkówkę ,jednak musiałam zrezygnować przez szkole i nadmiar nauki.Próbowałam innych alternatyw ale nie dawało mi to spokoju.Pewnego dnia weszłam na fb i zobaczyłam ze jest nabór powiedziałam czemu nie.Totalnie nie znałam się na piłce ,ale się zakochałam Haha I widzę duuuzy progres

[Nbaklub] Pomimo tego że uprawiasz sporty i masz szkołę to znalazłaś się na sieci skupionej na serwerach w grach wideo. Jak to się stało? Skąd zainteresowanie grami?

[Patka] Gram w cs od 3 lat .Po prostu lubie czasem sobie postrzelać w fajnej atmosferze i co tu więcej mówić

[Nbaklub] Wolisz CS 1.6 czy nowszą wersję CS:GO?

[Patka] 1.6 zdecydowanie

[Nbaklub] Masz zamiar jakoś rozwijać się na forum? Napisać podanie na admina,  redaktora?

[Patka] Hmmm jestem tu chyba od 3 dni ,wiec zobaczę jak się to rozwinie,ale jak narazie pozytywnie się zapowiada.A co do admina to jeżeli znajde czas to jak najbardziej ,lecz teraz jest to nie możliwe. Nie chce zawieść jakos opiekunów serwera

[Nbaklub] Jak Ci się podoba na forum? W twoim odczuciu zostałaś dobrze przyjęta czy wyobrażałaś sobie to jakoś inaczej?

[Patka] Narazie trudno określić ,bo tak jak już mowilam nie jest to długi okres ,ale widzę to dobrze.A co do przyjęcia jak najbardziej wporzadku

[Nbaklub] Dobrze omówiliśmy już sprawę forum a teraz wróćmy do twojego życia. Po szkole średniej masz jakieś plany na dalszą edukację? Czy może masz zamiar wyjechać?

[Patka]

Ojej nie mysle jeszcze o przyszłości ,zależy mi na tym żeby mieć dobre oceny i zdać dobrze maturę .Żyje chwilą. Co mi życie przyniesie to docenię 😁

[Nbaklub] Jak się czujesz w czasie pandemii? Masz czasami "gorsze dni" czy raczej jesteś szczęśliwą osobą?

[Patka] Czasem dobrze czasem źle .Ale jest wporzadku

[Nbaklub] Masz jakieś pasję poza tymi wyżej wymienionymi?

[Patka] Pasja to za dużo powiedziane ,ale gram na gitarze,biegam,zaczynam prowadzic poważniej instagrama

[Nbaklub] Chodzisz na jakieś lekcję z gitary? Czy uczysz się domowymi sposobami?

[Patka] Chodziłam ale przestałam.Wole sport

[Nbaklub] Masz jakieś ulubiony film bądź serial?

[Patka] Szkoła dla elity

[Nbaklub] Kto Cię najbardziej wspiera z rodziny przyjaciół?

[Patka] Mama

[Nbaklub] Jak Ci się pracuje na zajęciach zdalnych? Wolisz lekcję zdalne czy stacjonarne?

[Patka] Gitówa mam za******e ocenki

[Nbaklub] Chłopak wspiera Cię? Podnosi na duchu jak coś nie wychodzi?

[Patka] Tak wspiera mnie zawsze i wszędzie 🥰

[Nbaklub] Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyki?
[Patka] Disco polo

[Nbaklub] Chodzisz na imprezy czy raczej nie sprawiasz rodzicom problemów?

[Patka] Chodzę i to nie sprawia problemów 🤪

[Nbaklub] Chcesz dodać coś od siebie?

[Patka] Zapraszam na instagrama staram się robić ładne fotki

[Nbaklub] Dziękuję za wywiad i życzę miłego wieczoru

Instagram Patki: Patka_x_

• Lubię to 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1

• 3 tygodnie później...