Skocz do zawartości

Zmiana IP areny 1vs1

Serwer zmienił adres IP, w temacie więcej informacji!

Witamy na ✌️ UtopiaFPS.pl - Twoje miejsce rozgrywki!

Witaj na ✌️ UtopiaFPS.pl - Twoje miejsce rozgrywki!, podobnie jak na większości społeczności online, musisz się zarejestrować, aby zobaczyć lub publikować, ale nie martw się, jest to prosty darmowy proces, który wymaga minimalnej ilości informacji, aby założyć konto. Bądź częscią ✌️ UtopiaFPS.pl - Twoje miejsce rozgrywki! logując się lub zakładając konto.

• Rozpocznij nowe tematy i odpowiadaj innym
  • Subskrybuj tematy i fora, aby otrzymywać powiadomienia
  • Uzyskaj własny profil i poznawaj nowych znajomych
  • Wysyłaj wiadomości do innych użytkowników

keeganky

[✔️ Przyjęte ] Podanie na admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick jakiego używasz: keeganky ッ
Staż gry na serwerze: Prawie od początku arenek.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na UtopiaFPS.pl: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Bardzo dobrze dogaduje się z osobami grającymi na arenkach. 2. Chcę pomoć rozwinąc serwer tak, aby jak najwięcej osób na nim grało. 3. Codziennie na arenkach spędzam po godzinie / 2 godzinach lub więcej w wolnym czasie. 

Oświadczam, iż przebywam na serwerze:  po południu / wieczorem 
Oświadczam, że posiadam status PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/81827172/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz uprawnień! Załóż konto i spróbuj ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Guts0n
      Nick jakiego używasz: Guts0n 胜利 Wiek: 16 Staż gry na serwerze: prawie 20 / Gram regularnie od półtorej miesiąca Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na UtopiaFPS.pl: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:Jestem częstym bywalcem na serwerze, pomagam osobą przebywającym na serwerze jak tylko mogę, w swojej 20 godzinnej "karierze" na serwerze spotkałem kilkunastu jak nie kilkudziesięciu cheaterów a chciałbym żeby arena rozrosła się zamiast malała przez takich ludzi  Oświadczam, iż przebywam na serwerze: W Weekend bądź w czasie wolnym jestem w każdej porze natomiast kiedy chodzę do szkoły raczej po południu / wieczorem Oświadczam, że posiadam status PRIME. Mój link do profilu: http://steamcommunity.com/id/Guts0n  /
    • Przez xsrvsk
      Nick jakiego używasz: xvk8==D / xsrvsk Wiek: 17.5 (05.12.2002) Staż gry na serwerze: ~18h / mimo wszystko wydaje mi sie ze "gram" nieco dluzej i juz znam wielu graczy Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na UtopiaFPS.pl: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]  1 Gram na serwerze jakiś miesiąc / 2 i w miare czesto widze osoby wyzywajace sie lub cheatujace ktore powinny zostac ukarane a nie sa bo czesto nie ma admina, mam obecnie top9 oraz 7lvl faceit takze wydaje mi sie ze "odkrycie" cheatera nie bedzie dla mnie bardzo trudne, 2 Na serwer wbijam minimum raz dziennie na godzinke czy dwie a przy kompie siedze bardzo czesto takze jaka kolwiek sprawa do mnie / admina byla by szybko rozwiazana, 3 Chcialbym "rozpromowac" serwer na tyle zeby mial on stalych graczy (nie chodzi o "znanych" graczy a ilosc.) ~10 zeby granie na arenie sprawialo fun :), 4 Pomagalbym kazdemu graczowi ktory wykazalby takowa potrzebe nie tylko w sprawach dot. rang / pkt / cheaterow. (co i tak mam nadzieje ze robie teraz i sie udaje), 5 Sam posiadam fanpage (maly ale moj) na facebook (dokladniej prywatny fanpage "gracza" oraz druzyny. Takze serwer moglbym rozpromowac nawet i tam. Fanpage prowadze juz dobry rok takze choc troche doswiadczenia "z ludzmi" mam :D, 6 Bylem kiedys adminem na serwerze arenek (nie pamietam juz ani ip ani nazwy bo bylo to w 2017) ale niestety dla mnie serwer szybko po tym upadl przez (obstawiam ze to prawda) problemy finansowe wlascicela. Oświadczam, iż przebywam na serwerze: Tak jak wyzej kiedy moge / dostepny jestem raczej nonstop. Oświadczam, że posiadam status PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/xsrvsk/ (obecnie tylko 3000 godzin na tym koncie - na moim poprzednim ktore niestety skradzoniono mi bylo prawie 2.5k - co mam nadzieje dobrze swiadczy o moim stazu z gra i co za tym idzie doswiadczeniem)
    • Przez Klisiuuuu
      Nick jakiego używasz: oj tak tak kardynałq +2137 Wiek: 18 Staż gry na serwerze: 41,5h / Gram regularnie od półtorej miesiąca Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK Czy kiedykolwiek byłeś karany na UtopiaFPS.pl: NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:Jestem częstym bywalcem na serwerze, pomagam osobą przebywającym na serwerze jak tylko mogę, w swojej 40 godzinnej "karierze" na serwerze spotkałem kilkunastu jak nie kilkudziesięciu cheaterów a chciałbym żeby arena rozrosła się zamiast malała przez takich ludzi  Oświadczam, iż przebywam na serwerze: W Weekend bądź w czasie wolnym jestem w każdej porze natomiast kiedy chodzę do szkoły/pracy raczej po południu / wieczorem Oświadczam, że posiadam status PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/EloWariaty/
    • Przez walus2001
      WYMAGANIA NA ADMINA SERWERA [DD2/MIR] - Minimum 15lat. - Co najmniej spędzone 10h na serwerze. - Sprawny mikrofon. - Brak konfliktów/problemów z administracją/graczami serwera. - Kultura osobista (Admin powinien być przykładem dla innych graczy.) - Znajomość regulaminu   WZÓR PODANIA NA ADMINA SERWERA [DD2/MIR]     Wysokość składki: SMS (11.07zł) PRZELEW (10zł) PSC (10zł)
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.