Skocz do zawartości

Partnerzy

Serwery Gier

Rekomendowane odpowiedzi

A więc jak zawsze kopiuj wklej :D :

Siemka, jestem Łukasz -> na serwerze LukaszOwy, 22 latka.

Starszy weteran cs'a, gram w gierkę od przełomu 2k7, 2k8 - takze to już ok 14 lat :P .  Kiedyś multum godzin spędzanych na społeczności  w starszej wersji 1.6, obecnie tylko cs:go.  W tej nowszej na sieciach jestem w sumie krótko bo około 3lat. Zdarzyło się poklikać troszkę semipro i odwiedzić 2 lany, od dłuższego czasu czysto hobbystycznie wróciłem własnie na fora i serwery.  Uwielbiam integrować się w ten sposób z ekipą oraz zawsze mocno angażuje się w życie forum. Pracuję  u siebie także bywam w bardzo różnych godzinkach rano, południe, wieczór.. a  zazwyczaj pełniąc rangi admina, opiekuna, ubt czy wyższej administracji. Przez ostatnie lata byłem głownie na 3 sieciach i tam własnie pełniłem w/w funkcje. W 1.6 prowadziłem kilka serwerów i swoich for, w globalu na swoim byłem na razie tylko raz. Swoich czasów pełniłem równiez funkcję sędziego na AC i BL.

Hmm cóż by tu więcej dodać... lubię integrować się z użytkownikami także chętnie pogram w coś razem, często wchodze na komunikatory głosowe ;)  Jeżeli chodzi o jakieś zainteresowania to sport: piłka nożna, siatkówka, sporty walki.  Lubię posłuchać dobrego rapu i oczywiście pograc troszkę na kompie :D  Mam zajawkę również na motocykle/motoryzacje choc obecnie nie posiadam żadnego, na co dzień poruszam się dwoma autkami (kia sportage 3, hyundai kona)  Ostatnio również wkręcam się w wędkarstwo.  Takich pobocznych zajawek mam wiele więc kto bedzie chciał to się dopyta. to

Jeżeli chodzi o inne gierki to mam ich multum ale obecnie grywam tylko w cs'a, czasami apex, wot - tutaj narzeczona mnie dopiero uczy :D.

Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej i wkręcę się w forum :P 5! 

Ps. Akurat dziś to forum podał mi znajomy i po weryfikacji z gg (wszedłem pierwszy raz od kilku lat) sprawdziłem i wyszło, ze znamy się z @ daffyy i @ .:Szwagier:.. Głównie z Daffikiem bo u niego chyba za dawnych czasów pełniłem funckję administracyjne czy też bawienie się w ddosy i wojny sieci  xdd. Śmiesznie, że ostatnie wiadomości są z 2k16 a teraz po 5 latach trafia się na tą samą osobę :P 

Yo!

• Lubię to 1

Właściciel
Tylko zalogowani użytkownicy widzą zawartość!
  • Haha 1

• OxyMen2 zablokował(a) ten temat
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Kto przeglądał ten temat?

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.