Patrixx skins.army
Answers
Imię
Patryk
Napisz coś o sobie
Głównie siedzę w gierkach szczególnie CS-ie i lubię spędzać czas na luźnym graniu ze znajomymi Jestem raczej spokojną osobą potrafię dogadać się z ludźmi i nie robię niepotrzebnych problemów może czasem Jak się za coś biorę, to staram się robić to porządnie i regularnie się rozwijać
Dlaczego Ty
Myślę że nadaję się na tę rolę bo jestem w miare aktywny i potrafię zachować spokój w różnych sytuacjach Chcę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze i pilnować żeby gra była przyjemna dla każdego Szybko się uczę więc nawet jeśli czegoś jeszcze nie ogarniam w 100% to mogę to spróbować nadrobić
Staż w CS
143
Znajomość pluginu CS2-SimpleAdmin
0
Statistics
MIRAGE #1
5VS5 #1
5VS5 #2
5VS5 #3
5VS5 #4
5VS5 #5
5VS5 #6
5VS5 #7
5VS5 #8
Rate Application
Log in to vote