Igir1316
Answers
Imię
Igor
Napisz coś o sobie
Cześć! Nazywam się Igor i mam 15 lat. Spędzam dużo czasu w CS2 i bardzo lubię tę grę. Chciałbym zostać administratorem serwera. Choć nie mam jeszcze doświadczenia w tej roli, jestem odpowiedzialny, spokojny i chętnie nauczę się wszystkich komend oraz zasad, aby dbać o dobrą atmosferę na serwerze.
Dlaczego Ty
Uważam, że warto mnie wybrać, ponieważ jestem osobą cierpliwą i opanowaną. Zamiast zaostrzać konflikty, wolę je spokojnie rozwiązywać. Chcę pomagać nowym graczom i dbać o to, aby nikt nie łamał regulaminu ani nie używał cheatów. Jestem aktywny i chętny do nauki, a rola administratora to dla mnie szansa na pokazanie odpowiedzialności. jestem w stanie rozróżnić legitną gre od tej na cheatach
Staż w CS
1000
Znajomość pluginu CS2-SimpleAdmin
3
Statistics
MIRAGE #1
MIRAGE #2
5VS5 #1
5VS5 #2
5VS5 #3
5VS5 #4
5VS5 #5
5VS5 #6
5VS5 #7
5VS5 #8
LOSOWE MOCE #1
LOSOWE MOCE #2
LOSOWE MOCE #3
ARENA
DUELS
RETAKES
RETAKES #2
AWP
Rate Application
Log in to vote