BalkonikK
Answers
Imię
Kacper
Napisz coś o sobie
No witam Mam na imię Kacper chodzę do 2 klasy liceum. W wolnym czasie gram w Counter Strike Globalna Ofensywa 2 jak i siatkówkę w drużynie szkolnej, Gram także w Piłkę nożną 3 razy w tygodniu w drużynie MKS Metalowiec. W trakcie mojej dość długiej kariery w cs2 zdobyłem 10 lvl faceit i dość duże doświadczenie.
Dlaczego Ty
Ponieważ chętnie gram na serwerach Utopia FPS, w momencie gdy wchodzę na serwery naszego kochanego serwera widzę niestety niekompetencje niektórych administratorów. Dlatego Postanowiłem po raz kolejny spróbować swoich umiejętności jako administrator naszych kochanych serwerów na których już miałem przyjemność bycia administratorem. Patrząc na moje doświadczenie w grze mam nadzieję że moje Podanie zostanie dopuszczone do weryfikacji przez Właściciela serwera.
Staż w CS
3200
Znajomość pluginu CS2-SimpleAdmin
9
Statistics
5VS5 #1
5VS5 #2
5VS5 #3
5VS5 #4
5VS5 #5
5VS5 #6
5VS5 #7
5VS5 #8
ARENA
DUELS
RETAKES
RETAKES #2
Rate Application
Log in to vote